Lot 366
Jan Antonín Pacák (1941 - 2007) HLAVA PRINCE

62,5 x 45,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
13 000 CZK
   |   520 EUR
Malba na papíře, koláž, signováno a datováno dole uprostřed a vpravo dole. Na zadní straně výstavní štítek.