Lot 87
KLASICISTNÍ STOLNÍ HODINY

67 x 37,5 x 21 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
340 000 CZK
   |   13 600 EUR
Výjimečné klasicistní stolní hodiny s měsíční fází, datumovkou, zvonkohrou a čtvrťovým bitím (celkem 10 zvonků). Zlacené dřevo a černěné hruškové dřevo, zlacená a stříbřená mosaz, horní část podložená červenou textílií. Značeno na ciferníku hodinář JOHANN MAYER, BRINN. Restaurováno, stroj v chodu.