Lot 364
Jan Švankmajer (1934) RYBY Z CYKLU PŘÍRODOPIS

75 x 53 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Dosažená cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Ručně kolorovaný lept na ručním papíře 8/10 b. Signováno a datováno dole uprostřed.