Lot 134
Felix Jenewein (1857 - 1905) UKŘIŽOVÁNÍ

27 x 33 cm (v x š)

Vyvolávací cena
45 000 CZK
   |   1 800 EUR
Kombinovaná technika, tužka, tuš, kvaš na papíře, nalepeno na lepence v celé ploše. Signováno a datováno vpravo dole.