Lot 225
Otto Ottmar (1886 - 1968) VELETÍNSKÉ CHALUPY

23,5 x 31,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Olej na kartonu. Signováno vlevo dole. Popsáno na zadní straně.