Lot 77
BAROKNÍ KOMODA S NÁSTAVBOU

180 x 140 x 70 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
350 000 CZK
   |   14 000 EUR
Bohatě intarzováno: ořech, třešeň, javor, mahagon. Dvířka horní nástavby zdobená schwarzlotovou malbou s motivem perspektivní architektury, ve štítu dřevěný zlacený maskaron, mosazné kování. Restaurováno.