Lot 340
František Tichý (1896 - 1961) MILOSRDNÝ SAMARITÁN

56 x 46,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Dosažená cena
200 000 CZK
   |   8 000 EUR
Kombinovaná technika, uhel kolorovaný akvarelem na papíře. Signováno a datováno vlevo dole TICHÝ 45 K. DVOŘÁKOVI.