Lot 389
František Hodonský (1945) Z VODNÍCH ZÁZNAMŮ

45 x 55 cm (v x š)

Vyvolávací cena
20 000 CZK
   |   800 EUR
Akryl na plátně, signováno a datováno HODONSKÝ 98 vpravo dole.