Lot 365
Jan Švankmajer (1934) HLAVA ARCIMBOLDO

75 x 53 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Ručně kolorovaná akvatinta na ručním papíře 5/21a, signováno a datováno dole uprostřed.