Lot 387
Otto Placht (1962) ARCIMBOLDO V DŽUNGLI

100 x 70 cm (v x š)

Vyvolávací cena
35 000 CZK
   |   1 400 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno na zadní straně.