Lot 318
Wojciech Kossak (1857 - 1924) POCHOD POLSKÝCH LEGIONÁŘŮ ZA NAPOLEONSKÝCH VÁLEK

35 x 72 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Dosažená cena
85 000 CZK
   |   3 400 EUR
Kvaš na papíře, signováno a datováno vlevo dole.