12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 318
POCHOD POLSKÝCH LEGIONÁŘŮ ZA NAPOLEONSKÝCH VÁLEK
35 x 72 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
85 000 CZK
| 3 400 EUR
| 3 400 EUR
Kvaš na papíře, signováno a datováno vlevo dole.