Lot 289
Václav Špála (1885 - 1946) ZÁTIŠÍ S PAVÍMI PERY

57,5 x 39,7 cm (v x š)

Vyvolávací cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Akvarel, kvaš na papíře, vzácná ukázka rané tvorby, signováno a datováno vlevo dole Radimský V. 1889, posudek PhDr. N. Blažíčková-Horová.