Lot 209
Angelika Kauffmann (1741 - 1807) AUTOPORTRÉT

21,5 x 14,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
22 000 CZK
   |   880 EUR
Olej na kartonu, signováno vlevo dole.