Lot 333
Michael Powolny (1871 - 1954) J. W. GOETHE

31 cm (v)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   600 EUR
Barevná glazovaná keramika, značeno zezadu WIENER KERAMIK MP,částečně restaurováno.