Lot 303
Kamil Lhoták (1912 - 1990) EXPLORER

22,5 x 16,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 000 EUR
Dosažená cena
25 000 CZK
   |   1 000 EUR
Akvarel na papíře, tuš, nesignováno, ilustrace z utopistického románu R. Fauknera – Explorer III.