25 000 CZK
| 1 000 EUR
Lot 303
EXPLORER
22,5 x 16,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
25 000 CZK
| 1 000 EUR
| 1 000 EUR
Akvarel na papíře, tuš, nesignováno, ilustrace z utopistického románu
R. Fauknera – Explorer III.