Lot 250
Viktor Stretti (1878 - 1957) ORIENTÁLKA

50 x 66,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
7 000 CZK
   |   280 EUR
Kombinovaná technika tužka, uhel, akvarel, signováno uprostřed VIKTOR STRETTI.