Lot 221
LUSTR VE STYLU DRUHÉHO BAROKA

150 cm (v), Průměr 180 cm

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Zlacené vyřezávané dřevo, dvanácti svíčkovýnově elektrifikováno, restaurováno.