Lot 96
BEDNĚNÝ DŽBÁN TZV. SOVA

29 cm (v)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR
Fajáns, bílá glazura, šachovnicový dekor a stylizované rostlinné výplně v barvách vysokého žáru, poškozeno - neodborně restaurováno.