18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 306
DÍVKA SE ZRCADLEM
50,5 x 46 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole F. Jiroudek.