10 000 CZK
| 364 EUR
Manýristická grafika zachycující dynamickou vřavu jezdecké bitvy. Autor byl rovněž znám jako Paolo Farinato degli Uberti nebo Veronese. Signováno a datováno při dolním okraji:PAULUS. FA.V.I. HO. F.F. 1595.Dobrý stav.