18 000 CZK
| 655 EUR
Grafický list, suchá jehla, značeno a datováno vlevo dole: Rembrandt 1640. Čtyři stavy. Publikováno v: The Complete Etchings of Rembrandt, Bounty Books, New York, str. 98, obr. 92.
13,5 x 11 cm (v x š)