37 000 CZK
| 1 345 EUR
Kompozitní stavované sklo. Signováno a datováno zespodu: Jaromír Rybák 2015. Barevně přejímané, probrušované a leštěné sklo. J. Rybák je český malíř, sochař a sklářský výtvarník, pedagog, žák prof. S. Libenského. Jeho dílo je zastoupeno ve veřejných celosvětových sbírkách.