32 000 CZK
| 1 164 EUR
Téma hřbitovů a opuštěných vesnických hřbitůvků v polích se v autorově tvorbě celkem často opakuje. Nabízené dílo náleží do rané tvorby. Olej na kartonu, signováno a datováno vlevo dole: Beneš 54.