10 000 CZK
| 364 EUR
Lot 08
HOLOHLAVÝ MUŽ Z PROFILU/ REMBRANDTŮV OTEC
5,5 x 4,3 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 764 EUR
| 764 EUR
Drobná grafika umělcova otce. Suchá jehla, značeno a datováno v levém horním rohu. Jeden stav. Publikováno v: The Complete Etchings of Rembrandt, Bounty Books, New York, str. 206, obr. 294. Dobrý stav, dvě malé zažloutlé skvrny.