18 000 CZK
| 655 EUR
Lot 10
ABRAHAM VYHÁNÍ HAGAR A IZMAELA
12,5 x 10 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
22 000 CZK
| 800 EUR
| 800 EUR
Grafický list zobrazující starozákonní scénu. Suchá jehla, značeno a datováno v pravém horním rohu: Rembrandt 1637. Jeden stav. Publikováno v: The Complete Etchings of Rembrandt, Bounty Books, New York, str. 50, obr. 30.