Lot 308
ŽARDINIÉRA

19,5 x 42,5 x 15 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
26 000 CZK
   |   1 040 EUR
Dosažená cena
31 000 CZK
   |   1 240 EUR
Broušené čiré sklo ve stříbrné montáži, značeno puncem zespodu. Patrně dle návrhu významného rakouského designéra Hanse Bolka.