Lot 234
Jaroslav Šetelík (1881 - 1955) VELKÝ POHLED NA PRAHU

128 x 152,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR
Rozměrné plátno, které bylo nejspíše určeno pro výzdobu reprezentativního prostoru, zachycuje panorama Prahy od Pražského Hradu v jarní atmosféře. Olej na plátně. Signováno vpravo dole.