Lot 64
František Karel Palko (1724 - 1767) UKŘIŽOVÁNÍ

54 x 35,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR
Dosažená cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Obraz představuje vysoce kvalitní pozdně barokní malbu, vyznačující se expresivitou jak samotného námětu Ukřižování, tak jeho barevným a světelným zpracováním. Olej na plátně. Rentoilováno. Původní bohatě zdobený zlacený rám s atributy ukřižování. Návrh na prohlášení kulturní památkou.