Lot 359
Ota Janeček (1919 - 1996) ÚDIVEM ZKAMENĚL

100 x 81,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Dosažená cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno vpravo dole. Dílo bylo vystaveno na autorově souborné výstavě v Mánesu 1995.