Lot 368
Jan Antonín Pacák (1941 - 2007) "U VAJGLA"

28,5 x 21 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Tlačený a malovaný hliníkový plech na dřevěné desce. Signováno a datováno na zadní straně.