Lot 343
Zdeňka Heritesová (1896 - 1975) U STOLU

55,5 x 45 cm (v x š)

Vyvolávací cena
17 000 CZK
   |   680 EUR
Olej na plátně. Signováno vpravo dole Z. HERITESOVÁ.