Lot 220
Ludvík Vacátko (1873 - 1956) SVATÁ VERONIKA S KRISTEM

25,5 x 34 cm (v x š)

Vyvolávací cena
22 000 CZK
   |   880 EUR
Olej na plátně. Signováno vpravo dole. Skica k velkému obrazu.