Lot 151
STOLNÍ EMPÍROVÉ HODINY

32 x 24 x 13 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR
Stolní empírové hodiny pod skleněným šturcem. Zlacený bronz, černěné dřevo. Chodový stroj, na ciferníku značeno SELLIER PARIS