Lot 400
Stanislav Libenský (1921 - 2002) SKLENĚNÁ PLASTIKA POLIBEK

16 cm (v)

Vyvolávací cena
65 000 CZK
   |   2 600 EUR
Dosažená cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Tavené sklo, broušené, leštěné, signováno a datováno Libenský-Brychtová 1986-2011. Nová tavba.