Lot 219
Josef Loukota (1879 - 1967) SEDÍCÍ ŽENA

70 x 88 cm (v x š)

Vyvolávací cena
35 000 CZK
   |   1 400 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole.