Lot 172
ŠÁLEK S PODŠÁLKEM S KVĚTINOVÝM DEKOREM

10,8 cm (v), Průměr 32 cm

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR
Porcelánový šálek s podšálkem s květinovým dekorem na zlaceném podkladu. Značeno modrou podglazurní značkou.