Lot 196
Dismas Lässig mladší PÁR PISTOLÍ S PERKUSNÍM ZÁMKEM V KAZETĚ S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Vyvolávací cena
95 000 CZK
   |   3 800 EUR
Dosažená cena
190 000 CZK
   |   7 600 EUR
Hlavně oktagonální, signovány „D:LÄSSIG.JUNIOR“, u dnového šroubu značeno „SAAZ“, polopažbené, pažby z ořechového dřeva, kování z bílého kovu po celé ploše zdobeno rytinami rozvilin a loveckých scén, uloženy v původní kazetě s příslušenstvím – prachovnice, nabíjecí kladívko, kleště k lití kulí, koudelníček, délka 405 mm, ráže 12 mm.