Lot 358
Josef Istler (1919 - 2000) OBJEKT II.

34,5 x 24 cm (v x š)

Vyvolávací cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Dosažená cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Email na kartonu, signováno a datováno vlevo dole ISTLER 72, zezadu štítek s popiskou.