Lot 294
Svetislav Vuković (1901 - 1980) MATKA

87 x 101 cm (v x š)

Vyvolávací cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Dosažená cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno vlevo dole. Dílo uvedeno ve Slovníku výtvarných umělců, Prokop Toman, pod stejným názvem.