Lot 235
Rudolf Mazuch (1891 - 1920) KRAJINA SE STROMY

47 x 36 cm (v x š)

Vyvolávací cena
9 000 CZK
   |   360 EUR
Olej na kartonu. Signováno a datováno vpravo nahoře.