95 000 CZK
| 3 800 EUR
Lot 284
KRAJINA S TOPOLY U OTAVY
45 x 31 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
140 000 CZK
| 5 600 EUR
| 5 600 EUR
Tempera na papíře. Signováno a datováno vpravo dole.