Lot 360
Kamil Lhoták (1912 - 1990) KRAJINA S PLAVATKOU A MÍČEM

24 x 30,8 cm (v x š)

Vyvolávací cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Dosažená cena
220 000 CZK
   |   8 800 EUR
Tempera a kvaš na kartonu, signováno a datováno vpravo dole KAMIL LHOTÁK 1960.