Lot 145
KOMODA BIEDERMEIER

94 x 125 x 63 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
50 000 CZK
   |   2 000 EUR
Dosažená cena
50 000 CZK
   |   2 000 EUR
Tříšuplíková komoda se sloupy. Ořechové dřevo, zlacené a černěné dřevo, mosazné kování. Restaurováno.