Lot 91
KOČÁROVÉ HODINY

Průměr 23.6 cm

Vyvolávací cena
220 000 CZK
   |   8 800 EUR
Dosažená cena
370 000 CZK
   |   14 800 EUR
Pouzdro stříbrné s bronzovým zvonkem. Smaltovaný číselník. Bohatě prořezávané a zlacené ručky pro ukazatele hodin a minut, dvě ocelové modřené ručky ve tvaru šípu pro budík a datum. Stroj se šnekovým vyrovnavačem tahu pro chod, válečkový krok s bohatě prořezávaným můstkem, budík, datum. Mosazné zlacené plotny, zlacená kola, prachové pouzdro. Hodinové a čtvrťové bití na zvonek. Signované J. D. STEINER Á ST. PETERSBOURG. Průměr 112 mm