Lot 202
KAPESNÍ HODINKY

100.2 g

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR
Pánské tříplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve. Stroj č: 932267. Pouzdro č: 2025239050. Průměr: 48 mm. Pouzdro: zlato o ryzosti 750/1000, s rytým monogramem HS, signované, zlatá cuveta. Ciferník: stříbřený s římskými číslicemi, ručky ve stylu Luis XV. Stroj: můstkový, rhodiovaný, zdobený ženevským brusem s lisovanými šatony a jemnou regulací chodu. Kompenzační zlatá setrvačka se zlatými vyvažovacími šrouby. Horní můstek krokového kola opatřen krycím kamenem.