Lot 206
KAPESNÍ HODINKY

132.35 g

Vyvolávací cena
70 000 CZK
   |   2 800 EUR
Pánské tříplášťové kapesní hodinky s chronografem, značeno Ulysse Nardin. Stroj č: 11031. Pouzdro č: 11031. Průměr: 52 mm. Pouzdro: zlato o ryzosti 750/1000, s rytým monogramem AZ, signované, zlatá cuveta. Ciferník: smaltovaný s římskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, ocelové modřené breguetovy ručky. Stroj: můstkový, rhodiovaný. Zlatá kompenzační setrvačka.