Lot 116
Ludvík Kohl (1746 - 1821) INTERIÉR GOTICKÉHO CHRÁMU (LOUNY)

72 x 50,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Olej na dřevěné desce, signováno K vlevo dole. Pravděpodobně se jedná o interiér kostela sv. Mikuláše v Lounech. Dílo pochází z významné sbírky pražského sběratele, doktora Engelbrechta. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.