Lot 388
Adriena Šimotová (1926 - 2014) HLAVA

23,5 x 36 cm (v x š)

Vyvolávací cena
16 000 CZK
   |   640 EUR
Kresba uhlem, pauzovací papír, perforováno. Signováno, datováno dole.