Lot 386
Ivo Medek Kopaninský (1936) FAUSTŮV DŮM

120 x 100 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Kombinovaná technika, malba, kresba, koláž na překližkové desce. Signováno stylizovaným monogramem MK a datováno 10 vpravo dole. Zezadu signatura, popis a datace.