Lot 144
EMPÍROVÝ KANDELÁBR

180 x 60 cm (v x š)

Vyvolávací cena
55 000 CZK
   |   2 200 EUR
Dosažená cena
75 000 CZK
   |   3 000 EUR
Na dřevěném figurálním podstavci nasazený pětiramenný kovový patinovaný a zlacený svícen, polychromované zlacené dřevo, zlacený kov. Restaurováno.